Бренди:
0-9
Список порожній
D
Список порожній
G
Список порожній
I
Список порожній
K
Список порожній
Q
Список порожній
U
Список порожній
W
Список порожній
X
Список порожній
Y
Список порожній
Про компанію
Чому ми?
Онлайн-шопінг, що приносить море позитиву!

Ми зібрали дружну молоду команду професіоналів, відданих своїй справі, і намагаємося втілити свіжість ідей і інноваційність в нашій роботі, а також безумовно прагнемо стати лідером в області інтернет-торгівлі.

Наш інтернет-магазин пропонує товари провідних нішевих брендів за зниженими цінами. Ми віримо, що покупка улюбленої парфумерії простим і доступним способом - це реальність.

Всі товари в нашому інтернет-магазині поставляються безпосередньо від виробників провідних брендів, вони свіжі та оригінальні, а від наших спеціальних пропозицій просто неможливо відмовитися!

Індивідуальний підхід

Наші спеціалісти дадуть відповідь на усі ваші запитання

Безкоштовна доставка

По всій Україні! Якщо сума замовлення більша 3000 грн

Знижки для постійних клієнтів

Ми надаємо знижки при кожній покупці

Перевірені бренди

Ми перевіряємо усі бренди, які представлені у нас

Доступність

Ми прагнемо надати веб-сайт, доступний для найширшої аудиторії, незалежно від технології або можливостей. Якщо ви виявите, що будь-який аспект веб-сайту недоступний або виникли будь-які труднощі в його використанні, будь ласка, зв'яжіться з нами.

 

Товари від виробника

Вся запропонована нами продукція є на 100% оригінальним товаром від виробника. Ми продаємо тільки ті товари, що і спеціалізовані магазини.

 

Гарантоване повернення грошей

Якщо з якоїсь причини ви незадоволені отриманим замовленням, ми гарантуємо повернення грошей без зайвих питань. При необхідності повернення клієнт ПОВИНЕН сповістити нас протягом 14 днів з моменту одержання замовлення, і в будь-якому разі не пізніше 3 місяців з моменту покупки. Товари слід повернути у тому ж стані, в якому ви їх отримали.

На жаль, повернути гроші за товар, який був розпакований і використаний, наша компанія не зможе.

Головним чином наш сайт розрахований на покупців, які вже знайомі з продукцією, яку купують (використовували її раніше, знайомі з ароматом парфумів). Якщо помилково ви замовили не той товар, ви також зможете повернути його назад і відшкодувати витрачені гроші за умови, що товар не був розпакований і використаний.

Якщо при одержанні та розпакуванні товару ви виявили якесь пошкодження, ви можете повернути його і отримати назад витрачені гроші, але, будь ласка, зв'яжіться з нашим Відділом з Обслуговування Клієнтів, як тільки пошкодження було виявлено і до того, як ви відправите товар назад нам.

 

Наявність товарів

Якщо ви не знайшли товар, що цікавить вас, на нашому сайті, будь ласка, відправте запит на hello@scent.com.ua, і ми відповімо протягом одного дня щодо можливої наявності товару.

 

Інформація про компанію

Послуги надає Фізична Особа-Підприємець Марченко Андрій Вікторович (3142116891). Адреса для кореспонденції: 02093, місто Київ, вулиця Бориспільська, будинок 26, квартира 91.

Для одержання контактної інформації, будь ласка, натисніть сюди.